Our Trusted. 24 x 7 hours free delivery!

Specjalizujemy się w sprzedaży mozaiki szklanej. Oferujemy produkty gotowe oraz autorskie

Nasi klienci dzielą się swoimi pomysłami na temat mozaiki i chcą poznać konkurencyjny krajobraz, aby lepiej pozycjonować się na konkurencyjnych rynkach. Ta sekcja będzie oparta na kilku słowach kluczowych związanych z produktami mozaikowymi, zastosowaniem i zastosowaniami mozaiki, branżą, która jest wystarczająco istotna nie tylko dla naszych klientów, ale także dla czytelników, którzy czytają ten artykuł.

Materiały stosowane w mozaice szklanej to głównie piasek, woda, węgiel brunatny i glina. Obecnie istnieje kilka rodzajów mozaiki szklanej, które można zastosować, np. wafel biały, wafel czarny i wafel kolorowy. Głównym procesem produkcyjnym jest prasowanie na gorąco z wykorzystaniem formy z gumy silikonowej do łączenia ze sobą kawałków szkła. Większość produkowanych przez nas produktów to Białe Ziarna Wafla (WG).

Projektant kupiłby asortyment WG, który mu się podobał, i musiałby zdecydować, które z nich naprawdę mu się podobają i których użyje do określonego celu. Jeśli produkt nie ma jednej szczególnej cechy, najlepiej wybrać inny produkt innej marki, aby uzyskać wyższą jakość za jego pieniądze. Projektant może również zmieniać to, czego naprawdę potrzebuje, o ile ma wystarczającą ilość informacji

Jesteśmy firmą rodzinną, która istnieje na rynku od ponad 35 lat. Z małej firmy przekształciliśmy się w międzynarodowego dostawcę mozaiki szklanej, a ostatnio rozszerzyliśmy działalność o produkty ceramiczne.

Jesteśmy zainteresowani poszerzeniem naszego asortymentu, który obejmuje zarówno wodne wzory mozaikowe, jak i produkty nieszklane, takie jak płytki gresowe oraz wyroby gotowe, takie jak mozaiki ze szkła.

Dostarczamy również sprzęt wykorzystywany przez artystów do tworzenia i nanoszenia własnych wzorów na produkowane przez nas elementy mozaiki szklanej. Naszym celem jest tworzenie dalszych możliwości rozwoju poprzez ekspansję międzynarodową w przyszłości.

Dostarczamy gotowe i autorskie produkty. Nasza strona internetowa to obowiązkowy punkt odwiedzin dla osób zainteresowanych naszymi produktami.

Ta sekcja obejmuje wszystkie obszary związane ze sprzedażą mozaiki szklanej. Obejmuje proces sprzedaży, informacje o produktach oraz usługi promocyjne.

Staramy się poszerzać nasze portfolio i dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości. Będziemy również mogli świadczyć podstawowe usługi, takie jak wsparcie marketingowe i sprzedażowe, wsparcie techniczne, projektowanie i planowanie nowych produktów.

To jest przegląd technologii, która została wykorzystana przy produkcji artykułu. Do wykonania wspomnianego artykułu wykorzystano inne technologie i oprogramowanie.

Nasz producent mozaiki jest obecnie w fazie produkcji od 2006 roku. Jednak w ostatnim czasie rynek bardzo się zmienił i dlatego przestawiliśmy się na reklamę. Aby udowodnić swoją siłę, rozpoczęliśmy promocję naszego produktu na wszystkich możliwych imprezach i wspieramy ogromną kampanią marketingową.

Taka ogromna kampania medialna pomoże zwiększyć świadomość marki dla firmy i przyciągnąć nowych klientów, a także sprawi, że potencjalni klienci będą świadomi jakości produktów, gdy zobaczą je na ekspozycji w sklepie lub osobiście.

Całkowity budżet powinien obejmować koszty reklamy, koszty podróży itp. Budżet powinien opierać się na liczbie produktów wytwarzanych rocznie i nie powinien przekraczać 10% rocznej sprzedaży na miejsce (tj. jeśli istnieje 5 lokalizacji bez sprzedaży, to tylko 50% budżetu byłoby.